İphone 8 ile İphone 8 Plus Türkiye’de Satışa Çıkıyor

İphone 8 ile İphone 8 Plus Türkiye'de Satışa Çıkıyor

Kısa bir süre içerisinde Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezinin - Telefonlar Kategorisi - Akıllı Telefonlar Bölümünün online satış standından yerini alması beklenen İphone 8 ile İphone 8 Plus ın Türkiye'de Satışına Başlanıyor.

14 Ekim 2017 - 14:03

 

 Apple'ın bir süre önce tanıtımını gerçekleştirmiş olduğu İphone 8 ile İphone 8 Plus modellerinin Türkiye'de satışına başlanıyor.

İphone nin, İphone 8 ile İphone 8 Plus modellerinin Türkiye'de satışına 20 Ekim tarihinden itibaren başlanıyor. Peşin olarak veya tarifeye ek olarak satın alabileceğiniz modeller için satışa sunulacak satış yerlerinde talep yoğunluğuna göre bir ön kayıt yaptırılması gerekebilecek olarak görünüyor.

Bilindiği gibi İphone nun diğer modelleri ile beraber son modeli olan İphone 7 modeli Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezi internet satış sitesinde satışı gerçekleştiriliyor.  

Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezinin Telefonlar Kategorisinin Akıllı Telefonlar Bölümünden yada şu link adresinden Akıllı Telefonlar Bölümüne direkt ulaşarak İphone, Türkiyede şu anda satışta olan İphone nun en üst modeli olan İphone 7 ve satışı gerçekleştirilmekte olan diğer akıllı telefonlarıda inceleyebilirsiniz.  Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezi - Telefonlar Kategorisi - Akıllı Telefonlar Bölümü Link Adresi ;   https://www.kibarucuzcuavm.com/telefonlar-k-86/akilli-telefonlar-k-87/  

Türkiye'de 20 ekimde satışına başlanacak olan İphone 8 ile İphone 8 Plus çok kısa bir sürede Kibar Ucuzcu Alışveriş Merkezi - Telefonlar Kategorisi - Akıllı Telefonlar bölümünün internet satış standında yerini alacak. 

Kaynak: kibarucuzcuavm.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Babalar Günü Kutlu Olsun
Babalar Günü Kutlu Olsun
Ramazan Bayramı Kutlu Olsun
Ramazan Bayramı Kutlu Olsun