*** KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ ***

*** KİBAR İLAN VER AL SAT MERKEZİ ***

Türk ticaretine ve ticaret piyasasına, kısacası ticari yaşama yepyeni bir bakış açısı ve yepyeni bir soluk olma özelliğini taşıyor platformumuz Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi! Bu sektördeki çok ciddi bir ihtiyacı, çok önemli bir açığı açıkçası kısa bir zaman içerisinde doldurmuş oldu. Önümüzdeki süreçte yepyeni projeleriyle Türk tüketicisine yıllarca hizmet etmeye de devam edecek.

26 Şubat 2021 - 21:29 - Güncelleme: 26 Şubat 2021 - 21:36

 

 

Biz sözü daha fazla uzatmış olmayalım ve Türk tüketicisinden ciddi beğeni kazanmış ilan portalımızdan bilgiler sunmaya ve sizlerle paylaşmaya başlayalım.  

  --- Acil İlan ve Acil İlanlar ---

  İlan portalımızda Acil İlan ile Acil İlanlar verme ihtiyacı duyanlar artık bundan sonrasında çok rahatlıkla Acil İlanlarını vakitte kaybetmeden sitemiz üzerinden vermiş olacaklar. Bu Acil İlanlar Portal Yönetimimiz tarafından kısa bir sürede incelenip onaylanacak ve ardından sitemizde yayına girmiş olacaktır.  

 Satıcılarımıza İlan Portalımızda mutlaka birer mağaza açmalarını ve mağazalarına ellerinde olan ürünlerini yerleştirerek tüketicilerimize tanıtmalarını öneriyoruz. Mağaza açmak ücretsiz olmakta ve mağazaların yayınlamış oldukları ilanlar İlan Portalı Yönetimimiz tarafından her hangi bir denetime tabi olmadan yayına girmektedir.

 Söylemeyi de unuttuk bu arada. Söyleyelim! İlan portalımızda ilan vermek ve yayınlamak tamamen ücretsizdir. Tüketicilerimiz siz satıcılarımızın ücretsiz bir şekilde vermiş olacağınız ilanlarınıza çok rahat bir şekilde ulaşabilecekler. İlan portalımız masaüstü bilgisayarlardan, laptoplardan, tabletlerden ve cep telefonlarından rahatlıkla görüntülenebilecek bir dizayna sahip ve mobil uyumlu bir ilan portalıdır.

  --- Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi Kategorileri ---

 --Ana Kategorilerimiz,…

 -Vasıta *

 -Emlak *

-Yedek Parça / Tuning *  

 -İş Makineleri / Sanayi *

 -İkinci El ve Sıfır Alışveriş *

 -İş İlanları *

 -Hayvanlar Alemi *

 -Özel Ders Verenler *

  -Yardımcı Arayanlar *

   Şimdi sırasıyla İlan Ana Kategorilerimizin Alt Kategorilerini tanıyalım.  

  *Emlak Ana Kategorimizin Altında: Konut, Turistik Tesis, İşyeri, Devre Mülk, Arsa, Bina Alt Kategorileri yer alıyor.

  *Vasıta Ana Kategorimizin Altında: Otomobil, Engelli Plakalı Araçlar, Arazi SUV / Pick-up, Karavan, Motosiklet, UTV, Minivan Van / Panelvan, ATV, Ticari araçlar, Hava Araçları, Kiralık Araçlar, Modifiye Araçlar, Deniz Araçları, Klasik araçlar, Hasarlı araçlar, Elektrikli Araçlar Alt Kategorileri yer almış oluyor.

 *Yedek Parça / Tuning Ana Kategorimizin Altında: Otomotiv Ekipmanları, Deniz Aracı ekipmanları, Motosiklet Ekipmanları sırasıyla Alt Kategori olarak yer alır.

 *İkinci El ve Sıfır Alışveriş Ana Kategorimizin Altında: Bilgisayar, Yiyecek ve İçecek, Cep Telefonu, Ofis ve Kırtasiye, Fotoğraf ve Kamera, Medikal Ürünler, Ev Dekorasyon, Teknik Elektronik, Ev Elektroniği, Bahçe ve Yapı Market, Elektrikli Ev Aletleri, Antika, Giyim ve Aksesuar, Koleksiyon, Saat, Takı Mücevher ve Altın, Anne ve Bebek, Spor, Kişisel Bakım ve Kozmetik, Müzik, Hobi ve Oyuncak, Kitap Dergi ve Film, Oyun ve Konsol ayrıca Diğer Her Şey Alt Kategorileri yerlerini almış oldu.

 *İş Makineleri ve Sanayi Ana Kategorimizin Altında: İş Makineleri, Elektrik ve Enerji, Sanayı, Tarım Makineleri Alt Kategorilerimiz sırasıyla yer olmuştur.

 *Özel Ders Verenler Ana Kategorimizin Altında: Fotoğrafçılık, Lise ve Üniversite Hazırlık, Diksiyon, İlköğretim, Kişisel Gelişim,Yabancı Dil, Meslek Dersleri, Bilgisayar, Güzel Sanatlar, Direksiyon, Müzik ve Enstrüman, Spor Alt Kategorilerimiz sıralandı.

 *İş İlanları Ana Kategorimizin Altında: Eğitim, Üretim ve İmalat, Eğlence ve Animasyon, Tekstil ve Konfeksiyon, Güzellik ve Bakım, Tarım ve Hayvancılık, IT ve Yazılık Geliştirme, Tamir ve Bakım, İnsan Kaynakları, Satış, İnşaat ve Yapı, Sağlık, İşletme ve Stratejik Yönetim, Restoran ve Konaklama, Koruma ve Güvenlik, Pazarlama ve Ürün Yönetimi, Lojistik ve Taşıma, Part Time ve Ek İş Fırsatları, Mağaza ve Perakendecilik, Ofis Yönetimi ve İdari İşler, Muhasebe Finans ve Banka, Müşteri Hizmetleri, Mühendislik Alt Kategorilerimiz yer alır.

 *Yardımcı Arayanlar Ana Kategorimizin Altında ise: Yaşlı ve Hasta Bakıcısı, Temizlikçi, Bebek ve Çocuk Bakıcısı Alt Kategorimiz sıralanmıştır.

 *Hayvanlar Alemi Ana Kategorimizin Altında: Evcil Hayvanlar, Böcekler, Akvaryum Balıkları, Sürüngenler, Aksesuarlar, Bakım Ürünleri, Yem ve Mama, Kümes Hayvanları, Büyük Baş Hayvanlar, Deniz Canlıları Alt Kategorilerimiz yer aldı.

 Şu Ana Kategorilerimizin altında yer almış olan bu Alt Kategorilerimizin de altında daha detaya kadar inmiş olan kategorilerimiz vardır.

 Önümüzdeki süreçte Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi İlan Portalımızda şuan için pasif konumda olan Güvenli Alışveriş Sistemimizi aktifleştirme prosüdürlerini yerine getirip çalışmalarını tamamlayıp İlan Portalımızdan takipçilerimiz ve tüketicilerimizin mağazalardan ve satıcılarımızdan alışveriş yapabilme imkanını sunmuş olacağız.

 Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi olarak biz takipçilerimize, satıcılarımıza ve tüketicilerimize kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş bir ilan platformuyuz. Unutmayınız sonuçta sizde bir satıcı veya tüketici olarak Kibar İlan Ver Al Sat Merkezi ilan platformunu bir kullanma adayısınız, memnuniyetle de bekleriz.

 

 https://www.kibarialanveralsat.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Babalar Günü Kutlu Olsun
Babalar Günü Kutlu Olsun
Ramazan Bayramı Kutlu Olsun
Ramazan Bayramı Kutlu Olsun